Arta Purificării (Inimii)

"ARTA PURIFICĂRII (INIMII)"
Un seminar esențial vieții în care trăim astăzi

Daniel Mitel și Agathi Chris vor ține seminarul online în limba engleză cu traducere simultană în limba română.
Vom anunța în curând data seminarului pentru 2023
434 RON sau 88 euro

Cum au simțit și văzut seminarul

“După câțiva ani în Școala Inimii, urmând toate cursurile școlii, devenind și Profesor în Școala Inimii SUA îmi amintesc că am avut cel mai mare impact în viața mea când am făcut Imageria Inimii – Unirea cu Dumnezeu. Văd seminarul Arta Purificării ca o progresie naturală a drumului. Arta Purificării este un seminar unic care ne arată și învață modul în care cei mai înalți maeștri de pe planetă progresează pe calea către Dumnezeu. Recomand cu căldură acest seminar oricui dorește să-și aprofundeze drumul spiritual și să manifeste abundență, fericire și pace în viața lor.” Marcus, SUA

“Acest seminar conține cele mai importante mesaje din călătoria de cunoaștere a lui Dumnezeu. Conștientizarea și informațiile despre cum și de ce trebuie să curățăm inima este cu adevărat o schimbare a vieții. Practicile pe care le-am învățat din aceste informații în urmă cu 2 ani au impactat traiectoria vieții mele în multe moduri nenumărate, care continuă să mă surprindă.” Renee, SUA

„Seminarul a fost o surpriză enormă. A fost cu mult, foarte mult peste așteptările mele! Cunoașterea predată în seminar este adâncă. Este înțelepciunea de care avem nevoie atât de mult…Informațiile și experiențele primite, interpretarea experiențelor înțelepților și a sfinților a răspuns la multe din întrebările mele de o viață. Multe lucruri s-au clarificat pentru mine și îmi este mai ușor să văd drumul, să nu mă pierd în căutarea mea de a-l găsi pe Dumnezeu!
Multe mulțumiri din inimă, Daniel și Agathi!” 
Anna, Austria

„Un seminar extraordinar, o experiență deosebită. Pe lângă sentimentul constant de recunoștință pe care l-am simțit, am conștientizat că acest seminar este vital, este despre adevărul existenței noastre. Informația este cât se poate de importantă pentru noi toți. Daniel și Agathi mulțumesc!” Dr. Carmen Ionescu, Romania

„O experiență minunată, o familie minunată, într-un „cadru” minunat. Un Acasă de unde am plecat un om mai bun! Un mare Mulțumesc Daniel și Agathi!” Aura, Romania

IMG_1833

Din programul seminarului:
– exerciții, meditații și discuții
– cele 3 niveluri de conștiință
– timpul
– purificarea inimii
– înțelegerea sufletului și spiritului
– purificarea acțiunilor noastre
– smerenia
– înțelegerea suferinței
– înțelegerea morții

 

 

 

Beneficiile seminarului:
-rugăciune colectivă în timpul atelierului pentru familiile noastre, prietenii și oamenii care suferă peste tot în lume
-lucrul cu cel mai important instrument dăruit omenirii: smerenia
-capacitatea de a înțelege importanța morții
-înțelegând de ce am ajuns la cădere și consecințele acesteia
-învățăm să inspirăm și să expiră Harul Divin și roadele sale
-trecerea de primul nivel de cunoaștere
-învățăm  munca corectă a minții pentru a ne purifica și reconecta cu Divinitatea
-învățarea lucrării corecte a dorinței pozitive
-învățarea lucrării corecte a furiei pozitive
-înțelegerea apariției lacrimilor atunci când ne smerim pentru greșelile noastre 

Optiunile de plata:

A. 434 RON (88euro) in PayPal (88euro):

–––––––––––––––––––––––––––––
B. sau transfer bancar :

RON/LEI: Detinator Cont: Daniel Mitel
Numar cont: RO65 BREL 0005 6003 5581 0100
Adresa: TransferWise Europe SA,
Avenue Louise 54,
Room S52, Brussels, 1050, Belgium

–––––––––––––––––––––––––––––
vezi detalii mai jos pentru: EURO sau $ Dollari

C. sau transfer bancar :

1. sau daca trimiteti EURO:
NumeleDaniel Mitel 
SWIFT/BIC TRWIBEB1XXX
Numarul BE84967163318559
Adresa: TransferWise Europe SA
Avenue Louise 54, Room S52
Brussels 1050 Belgium
Europe

2. daca trimiteti $(folosind debit sau credit card): 
Numele: Daniel Mitel
Wire routing number 026073008
SWIFT/BIC CMFGUS33
Numarul 8310835707
Adresa: TransferWise
19 W 24th Street
New York NY 10010
United States

–––––––––––––––––––––––––––––-
Inscrieri la scoalainimii@yahoo.com

up